Кулер be quiet! Dark Rock 4 (BK021)
Відео 47Фото 7 |
Високопродуктивний і універсальний процесорний кулер баштового типу з класичним U-подібним компонуванням шести теплових трубок (6 мм), великим односекційним радіатором і ефективним 135 мм вентилятором з довговічним гідродинамічним підшипником. Відрізняється вражаючою розсіюваною тепловою потужністю (до 200 Вт), значною вагою (920 г) і досить великими розмірами (слід звернути увагу на відстань від CPU-сокета до роз'ємів оперативної пам'яті і на висоту пластин-теплорозподільників, які часто встановлюються на модулі).
Алюмінієвий радіатор складається з тонких алюмінієвих пластин (51 шт) із значною загальною площею 9400 см2. Завдяки високій продуктивності, процесорний кулер Be quiet Dark Rock 4 може використовуватися для експлуатації процесорів Intel або AMD класу Mainstream/Performance/HEDT (Intel High-End Desktop до 18 ядер з TDP 165 Вт). Здатний охолоджувати CPU, які постійно працюють в режимі оверклокінгу з підвищенням напруги живлення. Високої оцінки заслуговують відмінні акустичні характеристики пристрою. Керований вентилятор Silent Wings 135mm PWM з інноваційним шестиполюсним електродвигуном і надійним підшипником може змінювати швидкість обертання від 700 до 1400 об/хв.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Dark Rock 4
Усі ціни 24 →Be Quiet! Dark Rock 4 (BK021) BK021 | 2 849 грн. |
Процесорний кулер be quiet! Dark Rock 4 (BK021) BK021 | 2 849 грн. |
Кулер be quiet! Dark Rock 4 (BK021) | 2 876 грн. |
Повітряне охолодження Be quiet! Dark Rock 4 (BK021) Dark Rock 4 (BK021) | 3 344 грн. |
0 0 1 8 |
Гарний та ефективний кулер. Але треба бути уважним, що підійшло під ваш корпус. У мене ще б трохи і довелося міняти. Роботою кулера насолод. Тиша, ефективність, стильність кріплення для вентілятора туго ставиться, і буває важко зняти, щоби почистити. і в цей момент можна пошкодити чорне покриття кулеру. треба бути дуже обережним |
Тихіше вже тільки Ноктуа, але й коштує трохи дорожче і виглядає сильно на любителя. Щодо цього - якість відмінна, Ryzen 3600 вище 68 навіть під навантаженням в іграх не піднімався, просто близько 40-45. Акуратніше підбирайте оперативну пам'ять з низькими радіаторами, а то доведеться зрушувати радіатор, хоч це і не проблема і легко робиться. Якісний, тихий, гарний. У комплекті є довга викрутка хреста, що дуже приємно. Немає таких. Pavel: користуюся be quiet! Dark Rock 4 кілька місяців |
Тихий і стильний
Be quiet Dark Rock 4 є досить цікавим варіантом процесорного кулера з великим потенціалом для охолодження багатоядерного розігнаного процесора, відмінними акустичними характеристиками і адекватним цінником. За формою це класична вежа висотою 159 мм, двостороннім кріпленням і масивним алюмінієвим ким?, який підходить для установки на сучасні материнські плати з процесорами Intel і AMD. А ще це досить стильний чорний кулер з незвичайним керамічним напиленням, яке здорово виглядає у відкритому стенді або корпусі з прозорою бічною стінкою.
Радіатор з 6 тепловими трубками і антивібраційним мотором
Головна зброя Be quiet Dark Rock 4-це його акустичні характеристики. Втім, від Be quiet іншого нічого іншого ми і не чекали. Отже, вежа оснащена шістьма високопродуктивними мідними тепловими трубками і фірмовим радіатором з хвильовим контуром пластин і мікро-перфорацією поверхні, які покращують циркуляцію повітря. Ноу-хау цієї вежі-інноваційний 6-полюсний моторчик, покликаний знизити вібрацію системи, тим самим зменшивши рівень шуму. Керований 135-мм вентилятор Silent Wings побудований на базі фірмового гідродинамічного підшипника і підтримує ступінчасту ШІМ-регулювання швидкості обертання аж до 1400 оборотів в хвилину.
TDP 200 Вт
Завдяки своїй конструкції Be quiet Dark Rock 4 може ефективно охолодити процесори Intel і AMD з тепловим пакетом до 200 Вт. При цьому рівень видаваного шуму не буде перевищувати 21 дБ. Якщо цього буде мало, конструкція дозволяє встановити додаткову 120-мм вертушку, істотно підвищивши рівень охолодження системи. Природно, друга вертушка не входить в комплект, зате там є кліпси для кріплення додаткового вентилятора. В іншому це вельми цікавий варіант, який є логічним розвитком лінійки Dark Rock з тим же високою якістю збірки, але доопрацьованою системою монтажу і поліпшеним тепловідводом.