Вбудована посудомийна машина Beko DIS 48120
Фото 6 |
Beko DIS 48120
Тип:повновбудована
Комплектів посуду:11
Сушіння:конденсаційна
Кількість програм:8 шт
Витрата води:9 л
Рівень шуму:46 дБ
Ширина:45 см
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Всі характеристики
Характеристики DIS 48120
|
Як обслуговувати та чистити посудомийну машинуКомплекс профілактичних заходів щодо підтримки посудомийної машини в ідеальному стані
Як правильно користуватися посудомийкоюДотримання простих правил експлуатації — прямий шлях до продовження життя посудомийної техніки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko DIS 48120
Усі ціни 14 →Посудомийна машина Beko DIS48120 | 16 499 грн. |
Вбудовувана посудомийна машина Beko DIS48120 | 16 954 грн. |
Встраиваемая посудомоечная машина Beko DIS48120 | 16 938 грн. |
Вбудована посудомийна машина Beko DIS48120 | 16 669 грн. |
Beko DIS48120 | 23 012 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →