Посудомийна машина Beko DVS 05024 W білий
Фото 5 |
Вузька посудомийна машина з швидкодіючим турбосушінням і інтуїтивно зрозумілою системою електронного управління. Вміє не тільки економно витрачати воду та електроенергію, але й дозволить заощадити набагато важливіший ресурс – Ваш час. За один робочий цикл здатна повністю очистити та висушити до 10 повних комплектів посуду. Позиціонується як продукт базової цінової категорії 2021 року, а на тлі моделей з близькою функціональністю вартість посудомийної машини Beko DVS 05024 W виглядає більш ніж привабливо.
Сушіння посуду виконується методом обдування, що забезпечує його якість та економію часу. Ця модель оснащена інтуїтивно зрозумілою системою керування з LED-дисплеєм, яка забезпечує виконання 5 програм та додаткових функцій. Вміє працювати з половинним завантаженням, що особливо корисно для невеликих сімей чисельністю до 3 осіб. Невелика ширина вузького корпусу (45 см) допоможе розмістити машину за умов дефіциту вільного простору.
Внутрішня поверхня мийної камери виготовлена із високоякісної харчової нержавіючої сталі. Два яруси висувних кошиків дозволяє легко завантажувати-вивантажувати звичайний посуд і, при необхідності, в нижній кошик можна помістити досить габаритні каструлі. Таймер відстроченого старту за наявності двотарифного електричного лічильника дозволить досягти суттєвої економії. Ця модель може працювати як із роздільним завантаженням миючих засобів та солі, так і з таблетками 3-в-1.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko DVS 05024 W білий
Усі ціни 13 →Посудомийна машина Beko DVS05024W | 12 999 грн. |
Посудомийна машина Beko DVS05024W | 13 634 грн. |
Посудомойка Beko DVS05024W | 13 875 грн. |
Посудомийна машина Beko DVS 05024 W (8690842392269) DVS 05024 W (869084239 | 13 540 грн. |
BEKO DVS05024W | 15 080 грн. |
Модификації Beko DVS 05024 W
Ціни на Beko DVS 05024 W |
---|---|---|---|---|
Beko DVS 05024 W білий | від 12 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Beko DVS 05024 S сріблястий | від 12 130 грн. | 13 пропозицій |