Каструля Pepper Begonia PR-1111-24
Фото 7 |
Pepper Begonia PR-1111-24 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Begonia PR-1111-24
Усі ціни 6 →Pepper PR-1111-24 | 948 грн. |
Pepper Begonia 24 см 5.8 л (PR-1111-24) Begonia24см5.8л(PR-1111-24) | 1 035 грн. |
Каструля Pepper Begonia PR-1111-24 24 см 5.8 л (BP127020) | 1 035 грн. |
Каструля PR-1111-24 BEGONIA 24 см 5.8 л PEPPER | 609 грн. |
Каструля PR-1111-24 BEGONIA 24 см, 5.8 л PEPPER | 996 грн. |
Каструля PR-1111-24 BEGONIA 24 см 5.8 л PEPPER | 917 грн. |
Модификації Pepper Begonia PR-1111-24
Ціни на Pepper Begonia PR-1111-24 |
---|---|---|---|---|
Pepper Begonia PR-1111-16 | від 361 грн. | 9 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-18 | від 376 грн. | 11 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-20 | від 431 грн. | 5 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-22 | від 540 грн. | 6 пропозицій | ||
Pepper Begonia PR-1111-24 | від 609 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →