Варильна поверхня Beko HDMI 32400 DTX чорний
Beko HDMI 32400 DTX чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko HDMI 32400 DTX чорний
Усі ціни 8 →Варильна поверхня Beko HDMI 32400 DTX | 11 439 грн. |
Варильна поверхня електрична Beko HDMI 32400 DTX | 11 167 грн. |
Beko HDMI 32400 DTX | 11 160 грн. |
Beko HDMI 32400 DTX | 11 439 грн. |
Beko HDMI 32400 DTX | 11 718 грн. |
Високу популярність продукції турецького бренду Beko визначає якісна збірка укупі зі зваженими характеристиками. Кращий тому приклад — модель HDMI 32400 DTX з категорії двоконфорочних електроплит індукційного нагріву.
Рамка з нержавіючої сталі
Робочу поверхню варильної панелі оперізує рамка з нержавіючої сталі, яка виконує як естетичну роль, так і цілком практичну. Рамка не дозволяє пролитим рідинам втекти за межі плити. Водночас прилеглі до неї «території» складніше піддаються очищенню від забруднень за наявності невеликого виступу над склокерамічним «фасадом» по периметру країв.
Індукційні зони нагріву
Модель розжилася двома конфорками з написами Induction по центру кожної з них. Вгорі розмістилася збільшена зона нагріву (20 см в діаметрі) з піковою потужністю 3 кВт, внизу — конфорка поменше (16 см по колу) і більш скромною потужності (1.4 кВт). Функцію турбо-нагрівання, на жаль, не «завезли» ні однією з них.
Стандартний набір
В частині функціональної зарядженості плиті дісталися таймер автовимкнення, індикатори залишкового тепла і захист від дітей — стандартний набір для кожної поважаючої себе електроплити. Управління потужністю нагріву конфорок взвалено на плечі сенсорної панелі. Єдина претензія до моделі — підвищена гучність на великій потужності. В іншому Beko HDMI 32400 DTX залишає після близького знайомства суцільно позитивні враження.