Варильна поверхня Beko HILG 64235 S чорний
Beko HILG 64235 S чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko HILG 64235 S чорний
Усі ціни 59 →Beko Beko HILG 64235 S | 7 899 грн. |
BEKO HILG 64235 S | 6 571 грн. |
Варильна поверхня газова Beko HILG64235S | 7 999 грн. |
Варильна поверхня газова Beko Hilg 64235 S | 7 999 грн. |
BEKO HILG64235S | 7 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →