Варильна поверхня Beko HILW 64225 SW білий (7763586728)
Відео 1Фото 5 |
Beko HILW 64225 SW білий 2020 рікчавунні решітки |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko HILW 64225 SW білий
Усі ціни 64 →Beko Beko HILW 64225 SW | 8 899 грн. |
BEKO HILW 64225 SW | 7 419 грн. |
Варильна поверхня газова Beko HILW64225SW | 8 999 грн. |
Варильна поверхня газова Beko Hilw 64225 SW | 8 999 грн. |
BEKO HILW 64225 SW | 8 999 грн. |
Дизайн і матеріали
Газова варильна поверхня відомої торгової марки Beko, яка перш за все виділяється хорошим співвідношенням ціни та якості. Це недорога панель з типовими розмірами (59х52 см), яка підійде для сім'ї з декількох осіб. А щоб ви змогли підібрати дизайн до смаку та інтер'єру, виробник додав до класичної білої моделі ще кілька кольорів: сіру, бежеву і чорну. Всі вони виглядають гідно і жодним чином не видають приналежність моделі до бюджетного сегмента.
Робоча поверхня покрита міцним, загартованим склом, яке легко чиститься за допомогою звичайної губки та мийного засобу і стійко витримує високі температури. А решітки, які накривають конфорки, виготовлені з чавуну, який хоч і досить тяжкий, але при цьому не деформується та стійкий до ударів і механічних пошкоджень. При цьому чавун складніший у догляді, але у Beko HILW 64225 SW дві окремі решітки, що спрощує їх чистку.
Конфорки на всі випадки життя
ППоверхня має 4 газові конфорки різного розміру. Дві з них потужністю 1.75 кВт, також є маленька зона нагріву (1 кВт), на якій зручно розміститься турка з кавою або невелика ємність. Але особлива гордість моделі — це конфорка Wok з кількома рядами полум'я, яка відрізняється підвищеною потужністю (3.3 кВт) та економить не тільки час, але й витрата газу. Вона використовується у ситуаціях, коли потрібно швидко закип'ятити воду, підсмажити стейк або приготувати азіатські страви, для яких необхідний великий вогонь та швидка термообробка.
Всі конфорки з автопідпалом, який позбавить вас від необхідності використовувати сірники. Для керування передбачені класичні поворотні перемикачі в передній частині поверхні. Щоправда, знімати їх не можна, тож генеральне очищення поверхні може стати непростим завданням.
Безпечний газ
Зазвичай при покупці нової варильної поверхні багатьох бентежить небезпека витоку газу, але компанія Beko подбала про це, передбачивши спеціальну функцію захисту. Якщо полум'я раптово гасне (наприклад, від пролитої рідини чи сильного пориву вітру), система автоматично відключає подачу газу. Це особливо зручно, якщо ви весь час забуваєте вимкнути побутові прилади або в будинку є діти, які вже самостійні, але не думають про безпеку. Для активації системи газ-контролю регулятор після підпалення газу необхідно утримувати близько 5 секунд, що не зовсім зручно, але це особливість більшості моделей з цією функцією.
Модификації Beko HILW 64225 SW
Ціни на Beko HILW 64225 SW |
---|---|---|---|---|
Beko HILW 64225 SG бежевий | від 9 444 грн. | 1 пропозиція | ||
Beko HILW 64225 SW білий | від 6 455 грн. | 65 пропозицій | ||
Beko HILW 64225 SZG сірий | від 9 720 грн. | 7 пропозицій | ||
Beko HILW 64225 S чорний | від 6 493 грн. | 78 пропозицій |