Мікрохвильова піч Beko MOC 20100 WFB білий
Фото 4 |
Beko MOC 20100 WFB білий сріблястий |
|
Мікрохвильова піч компанії Beko відноситься до бюджетного сегменту, тому характеристики у неї досить скромні. Тим не менш, вона має все необхідне для виконання повсякденних завдань з розігріву їжі. Так, доступні 5 рівнів потужності мікрохвиль з максимальним значенням 700 Вт, таймер, розрахований максимум на 30 хвилин, і функція для розморожування напівфабрикатів. Управління досить просте і зрозуміле: є всього два поворотні регулятори для налаштувань потужності та часу.
Місткість у Beko MOC 20100 WFB теж скромна - об'єм робочої камери становить 20 літрів. Тому мікрохвильова піч не займе багато місця на кухні. Усередині встановлена стандартна поворотна платформа діаметром 245 мм, яка під час роботи приладу обертається і забезпечує рівномірне нагрівання. Внутрішнє підсвічування дозволяє контролювати процес приготування, не відкриваючи дверцята. А покриття з емалі гарантує міцність та надійність при активному повсякденному використанні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Купити Beko MOC 20100 WFB білий
Усі ціни 37 →Мікрохвильова піч Beko MOC20100WFB біла 6819020 | 3 199 грн. |
Мікрохвильова піч Beko MOC20100WFB | 2 999 грн. |
Beko Beko MOC20100WFB | 2 999 грн. |
BEKO MOC20100WFB | 2 722 грн. |
Мікрохвильова піч Beko MOC20100WFB | 2 698 грн. |
Модификації Beko MOC 20100 WFB
Ціни на Beko MOC 20100 WFB |
---|---|---|---|---|
Beko MOC 20100 WFB білий | від 2 551 грн. | 40 пропозицій | ||
Beko MOC 20100 SFB сріблястий | від 2 825 грн. | 10 пропозицій | ||
Beko MOC 20100 BFB чорний | від 3 699 грн. | 10 пропозицій |