Холодильник Beko RCSA 300K40 WN білий
Фото 7 |
Beko RCSA 300K40 WN білий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beko 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beko.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beko RCSA 300K40 WN білий
Усі ціни 10 →Холодильник Beko RCSA 300K40WN | 17 024 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Beko RCSA300K40WN | 16 335 грн. |
Холодильник Beko RCSA300K40WN | 18 384 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Beko RCSA300K40WN | 15 999 грн. |
Холодильник BEKO RCSA300K40WN 181.3cm Білий | 16 230 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Beko RCSA 300K40 WN
Ціни на Beko RCSA 300K40 WN |
---|---|---|---|---|
Beko RCSA 300K40 WN білий | від 15 280 грн. | 10 пропозицій | ||
Beko RCSA 300K40 GN графіт | від 16 560 грн. | 4 пропозиції | ||
Beko RCSA 300K40 SN сріблястий | від 16 000 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →