Сковорідка Benson BN-526 28 см
Benson BN-526 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-526 28 см
Усі ціни 13 →Сковорода Benson 28 см з мармуровим антипригарним покриттям (BN-526) | 680 грн. |
Сковорода Benson BN-526 (28см) | 843 грн. |
Сковорода Benson BN-526 з антипригарним покриттям 28 см | 737 грн. |
Сковорода Benson 28 см із мармуровим покриттям. Кований алюміній BN-526 | 718 грн. |
Сковорода з антипригарним мармуровим покриттям від фірми Benson BN-526 - 2 | 650 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Benson BN-526
Ціни на Benson BN-526 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-522 20 см | від 440 грн. | 7 пропозицій | ||
Benson BN-523 22 см | від 480 грн. | 11 пропозицій | ||
Benson BN-524 24 см | від 573 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-525 26 см | від 599 грн. | 7 пропозицій | ||
Benson BN-526 28 см | від 535 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →