Каструля Pepper Jasmine PR-2400-18
Pepper Jasmine PR-2400-18 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Jasmine PR-2400-18
Усі ціни 14 →Кастрюля Pepper Jasmine 2,4л (PR-2400-18) PR-2400-18 | 596 грн. |
Каструля Pepper Jasmine 2,4 л (PR-2400-18) PR-2400-18 | 565 грн. |
Кастрюля Pepper Jasmine PR-2400-18, 2.4л 118166 | 542 грн. |
Pepper PR-2400-18 | 541 грн. |
Pepper Jasmine 18х10.5 см 2.4 л (PR-2400-18) Jasmine18х10.5см2.4л(PR-2400- | 449 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Pepper Jasmine PR-2400-18
Ціни на Pepper Jasmine PR-2400-18 |
---|---|---|---|---|
Pepper Jasmine PR-2400-16 | від 481 грн. | 16 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-18 | від 449 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-20 | від 549 грн. | 15 пропозицій | ||
Pepper Jasmine PR-2400-22 | від 691 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →