Сковорідка Benson BN-530 24 см
Фото 3 |
Benson BN-530 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-530 24 см
Усі ціни 9 →Сковорода BENSON BN-530, 24см | 696 грн. |
Сковорода Benson 24 см з гранітним покриттям (BN-530) | 699 грн. |
Сковорода BENSON BN-530, 24см | 660 грн. |
Сковорідка BENSON BN-530 (24см) | 736 грн. |
Сковорода BENSON BN-530, 24см | 699 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Benson BN-530
Ціни на Benson BN-530 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-529 22 см | від 545 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-530 24 см | від 552 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-531 26 см | від 624 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-532 28 см | від 727 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →