Сковорідка Benson BN-516 26 см
Benson BN-516 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-516 26 см
Усі ціни 8 →Сковорода Benson BN-516 26см пательня з кришкою, антипригарне покриття та | 900 грн. |
Сковорода зі скляною кришкою Benson BN-516 кругла 26см з антипригарним пок | 879 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-516 з антипригарним покриттям 26 x 6 см | 789 грн. |
Сковорода Benson BN-516 (26см) | 731 грн. |
Сковорода Benson BN-516 26см сковорода з кришкою, антипригарне покриття та | 865 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Benson BN-516
Ціни на Benson BN-516 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-514 22 см | від 650 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-515 24 см | від 666 грн. | 10 пропозицій | ||
Benson BN-516 26 см | від 731 грн. | 8 пропозицій | ||
Benson BN-517 28 см | від 790 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →