Сковорідка Benson BN-523 22 см
Benson BN-523 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-523 22 см
Усі ціни 11 →Сковорода Benson BN-523 з антипригарним мармуровим покриттям 22см для інду | 599 грн. |
Сковорода Benson 22 см з антипригарним мармуровим покриттям BN-523 | 499 грн. |
Сковорода Benson BN-523 з антипригарним покриттям 22 см | 524 грн. |
Сковорода Benson BN-523 з мармуровим антипригарним покриттям 22 см. Для вс | 599 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям 22 см BENSON BN-523 Сковорода гранітна | 625 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Benson BN-523
Ціни на Benson BN-523 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-522 20 см | від 440 грн. | 7 пропозицій | ||
Benson BN-523 22 см | від 480 грн. | 11 пропозицій | ||
Benson BN-524 24 см | від 573 грн. | 4 пропозиції | ||
Benson BN-525 26 см | від 599 грн. | 7 пропозицій | ||
Benson BN-526 28 см | від 535 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →