Сковорідка Benson BN-543 26 см
Фото 3 |
Benson BN-543 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-543 26 см
Усі ціни 7 →Сковорода з кришкою Benson BN-543 26 см з гранітним покриттям Сіра (сковор | 1 080 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-543 з антипригарним покриттям 26 x 4.8 см | 1 067 грн. |
Сковорода гранітна 26 см з кришкою Benson BN-543 | 1 113 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-543 26 см гранітне покриття | 1 125 грн. |
Сковорідка з кришкою BENSON BN-543 гранітне покриття з сірим 26 см | 967 грн. |
Сковорода гранітна 26 см з кришкою Benson BN-543 | 950 грн. |
Сковорода з кришкою Benson BN-543 26 см гранітне покриття Сіра | 1 150 грн. |
Модификації Benson BN-543
Ціни на Benson BN-543 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-542 24 см | від 727 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-543 26 см | від 950 грн. | 7 пропозицій | ||
Benson BN-544 28 см | від 1 050 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →