Сковорідка Benson BN-532 28 см
Фото 3 |
Benson BN-532 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Benson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Benson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Benson BN-532 28 см
Усі ціни 7 →Сковорода Benson 28 см із гранітним покриттям (BN-532) | 899 грн. |
Сковорода універсальна Benson BN-532 (28см) | 968 грн. |
Сковорідка Benson BN-532 гранітне покриття поверхні 28 см | 879 грн. |
Сковорода Benson BN-532 з антипригарним покриттям 28 x 5.5 см | 973 грн. |
Сковородка Benson BN-532 гранитное покрытие поверхности 28 см + бакелитова | 779 грн. |
Сковорода Benson 28 см з гранітним покриттям (BN-532) | 849 грн. |
Сковорода з антипригарним покриттям 28 см Benson BN-532 | 727 грн. |
Модификації Benson BN-532
Ціни на Benson BN-532 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-529 22 см | від 545 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-530 24 см | від 552 грн. | 9 пропозицій | ||
Benson BN-531 26 см | від 624 грн. | 6 пропозицій | ||
Benson BN-532 28 см | від 727 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →