Газовий котел Beretta CITY 28 CSI 28.03 кВт
Beretta CITY 28 CSI 28.03 кВт
28.03 кВт34.93 кВт
Джерело енергії:газ
Установка:настінний, двоконтурний
Потужність котла:28.03 кВт, площа ~ 210 м²
Камера згоряння:закрита, димар 60/100, 80/125 мм
t° водопостачання:від 37 °С, до 60 °С
Класичний газовий котел, який може послужити хорошим рішенням для приміщень площею до 210 м2, забезпечуючи і опалення, і постійне гаряче водопостачання. Котел Beretta CITY 28 CSI обладнаний зручною панеллю керування з РК-дисплеєм. Реалізована плавне регулювання потужності (модуляціонная пальник), при цьому максимальна витрата газу становить 3.37 м3/год, а ККД знаходиться на рівні 91.2%. Звернемо увагу на порівняно високу продуктивність системи ГВП — аж до 16.1 л/хв при Δt=25°C. З спеціальний режим роботи зазначимо річний режим, при якому повністю відключається опалення за непотрібністю, а котел працює тільки на приготування води. При установці датчика зовнішньої температури ставати доступною також функція погодозалежного регулювання.
Всі характеристики
Характеристики CITY 28 CSI
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beretta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beretta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beretta CITY 28 CSI 28.03 кВт
Усі ціни 9 →Газовий котел Beretta CITY 28 C.S.I. | 25 900 грн. |
Двоконтурний газовий котел Beretta City 28 C.S.I. (Турбо) (20087848) 20087 | 27 489 грн. |
Газовый котел Beretta City 28 CSI | 25 999 грн. |
Beretta CITY 28 C.S.I. | 24 900 грн. |
Beretta CITY 28 C.S.I. | 25 900 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Beretta CITY 28 CSI
Ціни на Beretta CITY 28 CSI |
---|---|---|---|---|
Beretta CITY 28 CSI 28.03 кВт | від 23 798 грн. | 9 пропозицій | ||
Beretta CITY 35 CSI 34.93 кВт | від 31 890 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →