Газовий котел Bosch Gaz 6000 WBN-28C RN 28 кВт
Відео 1Фото 3 | 29 900 грн. Купити! Газовый котел Bosch Gaz 6000 W WBN 6000-28C RN 7736902013Instrumentarium.com.uaОфіційний партнер Bosch (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Потужний двоконтурний газовий котел із закритою камерою згоряння для настінного монтажу. Призначений для роботи в побутових системах опалення та гарячого водопостачання. Позиціонується як товар середньої цінової категорії. Завдяки підвищеній корисній тепловій потужності (28 кВт) може опалювати житлові чи офісні приміщення загальною площею до 224 м2. При цьому розміри апарата порівняно компактні та не викликають проблем із розміщенням.
Забір свіжого повітря для роботи пальника, що модулюється, і відведення димових газів відбувається через зовнішню стіну будівлі за допомогою поєднаного коаксіального блоку (60/100 мм) або двох окремих труб (80/80 мм). Котел Bosch Gaz 6000 WBN-28C RN оснащений двома окремими теплообмінниками для контурів опалення та гарячого водопостачання, причому пластинчаста конструкція останнього забезпечує підігрів значної кількості води за мінімальний часовий проміжок. Має сучасну схему мікропроцесорного управління та високотехнологічний багаторядний газовий пальник з електронною модуляцією полум'я. Діапазон регулювання потужності становить від 30 до 100%, що дозволяє котлу показувати високий ККД (до 92%). Працює тихо, оснащений простою та інтуїтивно зрозумілою панеллю управління з підсвічуванням.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Модификації Bosch Gaz 6000 WBN-28C RN
Ціни на Bosch Gaz 6000 WBN-28C RN |
---|---|---|---|---|
Bosch Gaz 6000 WBN-18C RN 18 кВт | від 19 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Gaz 6000 WBN-24C RN 24 кВт | від 20 400 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Gaz 6000 WBN-28C RN 28 кВт | від 29 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Gaz 6000 WBN-35C RN 37.4 кВт | від 23 999 грн. | 1 пропозиція |