Велосипед Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame M (286827007)
Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergamont 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergamont.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame M
Bergamont Revox 6 29 2022 (М, 44.5см, зелений) 286827007 | 29 629 грн. |
Bergamont Велосипед Bergamont Revox 6 29" размер M 2022 Green 286827007 | 31 185 грн. |
Велосипед Bergamont 2022' 29" Revox 6 (286827-007) M/44,5см 286827007 | 31 185 грн. |
Велосипед 29 Bergamont Revox 6 2022 17 золотой 286827007 | 31 185 грн. |
Модификації Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame M
Ціни на Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame M |
---|---|---|---|---|
Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame L | від 29 629 грн. | 5 пропозицій | ||
Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame M | від 29 629 грн. | 5 пропозицій | ||
Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame XL | від 29 626 грн. | 7 пропозицій | ||
Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame XXL | від 29 629 грн. | 2 пропозиції |