Велосипед Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame XL (286827009)
Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergamont 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergamont.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame XL
Усі ціни 7 →Bergamont Revox 6 29 2022 (XL, 52.5см, зелений) 286827009 | 29 629 грн. |
Bergamont Revox 6 29 2022 (XL, 52.5см, зелений) 286827009 | 29 629 грн. |
Велосипед Велосипед Bergamont 2022' 29" Revox 6 (286827009) XL/52.5см dark | 31 185 грн. |
Велосипед Велосипед Bergamont 2022' 29" Revox 6 (286827009) XL/52.5см dark | 29 626 грн. |
Bergamont Велосипед Bergamont Revox 6 29" размер XL 2022 Green 286827009 | 31 185 грн. |
Велосипед Bergamont 2022' 29" Revox 6 (286827-009) XL/52,5см 286827009 | 31 185 грн. |
Велосипед 29 Bergamont Revox 6 2022 21 золотой 286827009 | 31 185 грн. |
Модификації Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame XL
Ціни на Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame XL |
---|---|---|---|---|
Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame L | від 29 629 грн. | 5 пропозицій | ||
Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame M | від 29 629 грн. | 5 пропозицій | ||
Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame XL | від 29 626 грн. | 7 пропозицій | ||
Bergamont Revox 6.0 29 2022 frame XXL | від 29 629 грн. | 2 пропозиції |