Велосипед Bergamont Revox 7.0 29 2022 frame XXL (286826010)
Bergamont Revox 7.0 29 2022 frame XXL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergamont 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergamont.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergamont Revox 7.0 29 2022 frame XXL
Усі ціни 6 →Bergamont Revox 7 29 2022 (XXL, 56.5см, червоний) 286826010 | 38 025 грн. |
Bergamont Revox 7 29 2022 (XXL, 56.5см, червоний) 286826010 | 38 025 грн. |
Велосипед Велосипед Bergamont 2022' 29" Revox 7 (286826010) XXL/56.5см dar | 38 026 грн. |
Велосипед Велосипед Bergamont 2022' 29" Revox 7 (286826010) XXL/56.5см dar | 36 124 грн. |
Bergamont Велосипед Bergamont Revox 7 29" размер XXL 2022 Бордовый 2868260 | 38 025 грн. |
Велосипед Bergamont 2022' 29" Revox 7 (286826-010) XXL/56,5см 286826010 | 38 025 грн. |
Модификації Bergamont Revox 7.0 29 2022 frame XXL
Ціни на Bergamont Revox 7.0 29 2022 frame XXL |
---|---|---|---|---|
Bergamont Revox 7.0 29 2022 frame L | від 38 025 грн. | 3 пропозиції | ||
Bergamont Revox 7.0 29 2022 frame XL | від 38 025 грн. | 2 пропозиції | ||
Bergamont Revox 7.0 29 2022 frame XXL | від 36 124 грн. | 6 пропозицій |