Велосипед ORBEA Onna 30 2022 frame XL
Фото 3 |
ORBEA Onna 30 2022 frame XL рама Mрама XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORBEA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORBEA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORBEA Onna 30 2022 frame XL
Усі ціни 13 →Велосипед 29" Orbea ONNA 30 (2022) black (gloss-matt) XL (185-195 см) M209 | 31 233 грн. |
Велосипед Orbea Onna 29 30 22 M20921NB, XL, Blue - White (M20921NB) | 39 040 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Onna 29 30 22 M20921N9 Xl Black Silver | 37 673 грн. |
Велосипед Велосипед Orbea Onna 29 30 22 M20921N9 Xl Black Silver | 37 345 грн. |
Orbea Велосипед Orbea Onna 30, 29", рама XL, 2022, Blue - White M20921NB | 29 671 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації ORBEA Onna 30 2022 frame XL
Ціни на ORBEA Onna 30 2022 frame XL |
---|---|---|---|---|
ORBEA Onna 30 2022 frame M | від 29 671 грн. | 12 пропозицій | ||
ORBEA Onna 30 2022 frame XL | від 29 671 грн. | 13 пропозицій |