Кухонний ніж Bergner BG-8856
Bergner BG-8856 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-8856
Нож для овощей 8 см Natural lifе Bergner BG-8856-MM | 156 грн. |
Кухонний ніж Bergner Natural lifе 80 мм для овочів коричневий (BG-8856-MM) | 149 грн. |
Ніж для овочів Bergner Natural lifе BG-8856-MM 8 см | 156 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →