Кухонний ніж Arcos Nova 188614
Фото 6 |
Arcos Nova 188614 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Nova 188614
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Nova для чистки зубчатый 100 мм Белый (188614) 188614 | 326 грн. |
Ніж для чищення Arcos Іспанія Nova 10 см білий зубчастий 188614 FD | 183 грн. |
Ніж для чищення 100 мм серія Nova Arcos (188614) | 176 грн. |
Ніж для чищення зубчатий білий L 100 мм серія Nova Arcos FD-188614 | 178 грн. |
Ніж для чищення овочів зубчастий Arcos Nova з лезом із нержавіючої сталі 1 | 171 грн. |
ще 3 пропозиції
Кольорові модифікації:
- Nova 188610 — чорний
- Nova 188611 — зелений
- Nova 188612 — червоний
- Nova 188613 — синій
- Nova 188614— білий
- Nova 188615 — жовтий
- Nova 188618— коричневий
Модификації Arcos Nova 188614
Ціни на Arcos Nova 188614 |
---|---|---|---|---|
Arcos Nova 188614 | від 134 грн. | 12 пропозицій | ||
Arcos Nova 188615 | від 134 грн. | 3 пропозиції | ||
Arcos Nova 188611 | від 142 грн. | 4 пропозиції | ||
Arcos Nova 188618 | від 134 грн. | 10 пропозицій | ||
Arcos Nova 188610 | від 134 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →