Кухонний ніж Tramontina Dynamic 22310/103
Tramontina Dynamic 22310/103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Dynamic 22310/103
Усі ціни 10 →Кухонный нож Tramontina Dynamic 22310/103 (6188673) | 182 грн. |
Нож TRAMONTINA DYNAMIC /д/чистки овощей 8 cм/инд.уп. (22310/103) 22310/103 | 403 грн. |
Tramontina TRAMONTINA DYNAMIC (22310/103) 22310/103 | 182 грн. |
TRAMONTINA Ніж для овочів DYNAMIC, 80 мм 22310/103 | 249 грн. |
Tramontina 22310/103 | 180 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →