від 850 грн.класична, 20 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 1 175 грн.5 шт, універсальний, кухарський, сантоку, для очищення, для хліба, тримач
від 1 748 грн.каструля, для індукції, до 20 см, до 2.5 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 2 243 грн.гриль, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 1 425 грн.5 шт, універсальний, кухарський, для очищення, обробний, для хліба, дошка
від 1 712 грн.каструля, для індукції, до 24 см, до 4.1 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 2 098 грн.сотейник, з кришкою, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 2 236 грн.6 шт, універсальний, кухарський, сантоку, для очищення, для хліба
від 2 614 грн.каструля, для індукції, до 28 см, до 6.1 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 1 050 грн.класична, 24 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 1 567 грн.5 шт, універсальний, кухарський, сантоку, для очищення, для хліба
від 899 грн.ківш, для індукції, до 16 см, до 1.2 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур, без кришки
від 1 173 грн.класична, 28 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 1 757 грн.6 шт, універсальний, кухарський, сантоку, для очищення, для хліба
від 8 077 грн.каструлі, сковорідка, 4 шт, для індукції, від 20 см, до 24 см, від 1 л, до 4.1 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 1 725 грн.глибока сковорідка, з кришкою, 20 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)
від 9 016 грн.каструлі, 5 шт, для індукції, від 20 см, до 28 см, від 1 л, до 6.1 л, алюміній, антипригарне покриття: мармур
від 897 грн.для млинців, 25 см, дно: індукційне, матеріал: кований алюміній, покриття: кам'яна (мармур, граніт)