Сковорідка Berlinger Haus Aspen BH-7069 20 см сірий
Berlinger Haus Aspen BH-7069 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aspen BH-7069 20 см сірий
Сковорода Berlinger Haus Aspen Collection з кришкою 24х6.5 см 2.3 л (BH 70 | 1 834 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Aspen Collection глубокая с крышкой 24х6.5 см 2.3 | 1 834 грн. |
BerlingerHaus 24 см (BH 7069) 24см(BH7069) | 2 009 грн. |
Сковорода Berlinger Haus Aspen Collection глибока з кришкою 2.3 л (BH 7069 | 2 009 грн. |
Глибинка сковорода Berlinger Haus Aspen 24 см BH-7069 | 1 725 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →