Гриль-сковорідка Berlinger Haus Aspen BH-7073 28 см сірий
Фото 4 |
Berlinger Haus Aspen BH-7073 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Aspen BH-7073 28 см сірий
Сковорода-гриль Berlinger Haus Aspen Collection із кришкою 28х28х4.1 см 2. | 2 417 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus Aspen Collection с крышкой 28х28х4.1 см 2.1 | 2 417 грн. |
BerlingerHaus 28 см 2.1 л (BH 7073) 28см2.1л(BH7073) | 2 649 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus Aspen Collection з кришкою 28х28х4.1 см 2.1 | 2 649 грн. |
Сковорода-гриль Berlinger Haus Aspen Collection BH-7073 | 2 243 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →