Електрочайник Berlinger Haus Burgundy BH-9324 червоний
Відео 1Фото 4 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9324 |
|
Поворотна основа з силовим кабелем. Знімний і миється фільтр. Функції збереження тепла і установки температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Burgundy BH-9324 червоний
Електрочайник Berlinger Haus BH-9324 Red | 3 197 грн. |
Электрочайник Berlinger Haus BH-9324 Red | 3 203 грн. |
Електрочайник Berlinger Haus BH-9324 Red | 3 207 грн. |
Відеоогляди
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-9324
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-9324 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Shiny Black BH-9330 коричневий | від 4 767 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Aquamarine BH-9325 синій | від 3 186 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Purple Eclipse BH-9328 фіолетовий | від 3 186 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9324 червоний | від 3 197 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →