Планетарний міксер Berlinger Haus Burgundy BH-9193 червоний
Відео 1Фото 25 |
Berlinger Haus Burgundy BH-9193 червоний 2021 рікMetallic |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кухонного комбайна Berlinger Haus Burgundy BH-9193:
- Захисна кришка від розбризкування з отвором для продуктів
Модификації Berlinger Haus Burgundy BH-9193
Ціни на Berlinger Haus Burgundy BH-9193 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Rose-Gold BH-9197 мідний | від 6 560 грн. | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus iRose BH-9198 рожевий | від 7 134 грн. | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Moonlight BH-9192 сріблястий | від 6 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Berlinger Haus Burgundy BH-9193 червоний | від 6 232 грн. | 2 пропозиції | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9166 чорний | від 8 446 грн. | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Black Silver BH-9199 чорний | від 8 364 грн. | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Carbon Pro BH-9194 чорний | від 6 232 грн. | 1 пропозиція | ||
Berlinger Haus Black Rose BH-9191 чорний | від 9 184 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →