Намет Bestway Cool Mount 2 (68086)
Фото 6 |
Bestway Cool Mount 2
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:літо
Конструкція:вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:1.9 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Bestway Cool Mount 2
Усі ціни 6 →Намет туристичний двомісна Bestway 68086 Cool Mount, одношарова, напівавто | 2 075 грн. |
Двомісний одношаровий водонепроникний намет Bestway Pavillo «Cool Mount2» | 1 604 грн. |
Двомісна Палатка Bestway 68086 Cool Mount | 2 075 грн. |
Намет туристичний двомісний Bestway 68086 Cool Mount, одношарова, напівавт | 2 263 грн. |
Палатка двухместная Bestway 68086 Cool Mount | 2 263 грн. |
Намет туристичний двомісний Pavillo Bestway Cool Mount 2 напівавтоматичний | 2 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →