Намет Bestway Ramble 2
Фото 6 |
Одношаровий намет виробника Bestway позиціонується в якості рішення для пляжного відпочинку, і може захистити від сонця двох осіб. Вона характеризується невеликою вагою (1.3 кг), а також займає небагато місця в комплектної сумці для перенесення. Модель легко збирається, оскільки її напівсферичний зовнішній каркас формується трьома дугами з склопластику. Тент намету Bestway Ramble 2 зроблений з поліестеру з захистом від ультрафіолету, вогнестійким просоченням і додаткової герметизацією швів. Для природної циркуляції повітря передбачені два сітчастих віконця. Частина дна, виступаючого за площу тенту, можна використовувати для того, щоб повністю сховатися від сторонніх очей, наприклад, для годування немовляти. Для розміщення особистих речей є спеціальні кишеньки на стінках тенту.
Купити Bestway Ramble 2
Усі ціни 13 →Пляжний тент Pavillo Bestway 68001 "Ramble Tent 2", 200 х 100 х 100 см | 615 грн. |
Пляжний намет тент Bestway 68001 Ramble 28062020 S | 863 грн. |
Пляжний тент намет 2-місний Ramble Bestway 68001 | 983 грн. |
Пляжний тент намет 2-х місцева Bestway Ramble 68001 | 705 грн. |
Пляжний тент намет 2-х місцева Ramble Bestway 68001 | 863 грн. |