Намет SKIF Outdoor Adventure Auto I 200x200 cm
Фото 10 |
SKIF Outdoor Adventure Auto I 200x200 cm
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:2.5 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити SKIF Outdoor Adventure Auto I 200x200 cm
Усі ціни 22 →Намет Skif Outdoor Adventure Auto I, SOTASL200C | 2 360 грн. |
Палатка Skif Outdoor Adventure Auto I, 200x200 cm Green (389.00.90) | 2 420 грн. |
Палатка Skif Outdoor Adventure Auto I, 200x200 cm green (SOTASL200G) | 2 420 грн. |
Палатка Skif Outdoor Adventure Auto I 200x200 cm Green (SOTASL200G) SOTASL | 2 237 грн. |
Намет Skif Outdoor Adventure Auto I 200x200 cm Green (SOTASL200G) SOTASL20 | 2 420 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →