Ваги Beurer LS 06 (732.12)
Beurer LS 06 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer LS 06
Кухонні ваги - ручні Beurer LS 06 | 869 грн. |
Весы багажные Beurer LS 06 | 869 грн. |
Beurer LS 06 LS06 | 1 089 грн. |
Ваги для багажу Beurer LS 06 | 1 089 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →