Ваги Beurer LS 20 Eco (73213)
Фото 6 |
Beurer LS 20 Eco |
|
Терези не використовують акумулятор або батарейки. Вбудований генератор при включенні забезпечує модель живленням для зважування багажу
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer LS 20 Eco
Усі ціни 6 →Весы для багажа Beurer LS 20 ECO | 1 379 грн. |
Кухонні ваги - ручные Beurer LS 20 ECO | 1 379 грн. |
Ваги для багажу Beurer LS 20 ECO | 1 379 грн. |
Beurer Ваги для багажу Beurer LS 20 ECO | 1 379 грн. |
Весы багажные Beurer LS 20 eco | 1 379 грн. |
Beurer LS 20 ECO LS20ECO | 1 379 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →