Ваги Beurer LS 10 (732.10)
Beurer LS 10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer LS 10
Усі ціни 6 →Кухонні ваги - ручні Beurer LS 10 | 1 359 грн. |
Ваги для багажу Beurer LS 10 | 1 359 грн. |
Beurer Ваги для багажу Beurer LS 10 | 1 359 грн. |
Весы багажные Beurer LS 10 | 1 359 грн. |
Beurer LS 10 LS10 | 1 359 грн. |
Ваги для багажу Beurer LS 10 | 1 359 грн. |
Додаткові функції і можливості ваг Beurer LS 10:
- Ліхтарик
РекомендуємоПорівняти в таблиці →