Навушники
Beyerdynamic DT 280 MK II
Фото 4 |
Beyerdynamic DT 280 MK II |
|
В комплекті немає кабелю для підключення навушників
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beyerdynamic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beyerdynamic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beyerdynamic DT 280 MK II
Специализированная гарнитура Beyerdynamic DT 280 MK II | 11 702 грн. |
Beyerdynamic DT 280 MK II | 19 803 грн. |
Навушники з мікрофоном Beyerdynamic DT 280 MK II 80/250 Ohm | 15 999 грн. |
Навушники з мікрофоном Beyerdynamic DT 280 MK II 200/250 Ohm | 12 599 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →