Всесезонна шина BF Goodrich All Terrain T/A KO2 245/70 R16 113S
Відео 22Фото 6 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich All Terrain T/A KO2 245/70 R16 113S 245/70 R16 113 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BF Goodrich All Terrain T/A KO2 245/70 R16 113S
Усі ціни 41 →BFGoodrich All Terrain T/A KO2 245/70 R16 113/110S RWL | 9 064 грн. |
BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 245/70 R16 113/110S RWL | 9 136 грн. |
BFGoodrich All Terrain T/A KO2 245/70 R16 113/110S | 10 169 грн. |
BF Goodrich All Terrain T/A KO2 (245/70R16 113S) | 8 981 грн. |
Всесезонные шины BFGoodrich All Terrain T/A KO2 245/70 R16 113/110S 100085 | 9 157 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 1 3 |
Гарна гума, велика вартість стильно на авто Дуже вашка, погано балансуєшся Нет Войне: користуюся BF Goodrich All Terrain T/A KO2 245/65 R17 111S більше року |
дуже важка вбиває маточини зносостійка пройшла 80 т км. ресурс 100 т км немає користуюся BF Goodrich All Terrain T/A KO2 30/9,5 R15 104S більше року |
З рекомендованих заводом 50к пробігу я проїхав 80к у поєднанні 50/50 гряз альфальт, боковина вже почала відшаровуватися, протектор ще є 10%, заміна буде на таку саму, але вже більший розмір. Найкраща Немає користуюся BF Goodrich All Terrain T/A KO2 285/75 R16 116R місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich All Terrain T/A KO2 245/70 R16 113S
Ціни на BF Goodrich All Terrain T/A KO2 245/70 R16 113S |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich All Terrain T/A KO2 245/70 R16 113S | від 8 645 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →