Литий диск CMS C22 6,5x16/5x105 ET39 DIA56,6
Відео 2Фото 3 | від 6 032 до 6 975 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):39 мм |
Модифікації CMS C22 93
Характеристики
CMS C22 6,5x16/5x105 ET39 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити CMS C22 6,5x16/5x105 ET39 DIA56,6
Сортувати
CMS C22 R16 W6.5 PCD5x105 ET39 DIA56.6 Black | 6 531 грн. |
CMS C22 GG Titan Glanz (R16 W6.5 PCD5x105 ET39 DIA56.6) | 6 799 грн. |
CMS C22 W6.5 R16 PCD5x105 ET39 DIA56.6 Racing Silver | 6 883 грн. |
CMS C22 R16 W6.5 PCD5x105 ET39 DIA56.6 Black Gloss C22 656 39 95 CBG | 6 126 грн. |
CMS C22 (6.5J x 16 5x105 ET39 DIA56.6 Silver) | 6 728 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі