Змішувач Corso Brenta FE-2C152K
Фото 8 |
Corso Brenta FE-2C152K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Brenta FE-2C152K
Усі ціни 14 →Corso Brenta FE-2C152K | 7 700 грн. |
Змішувач BRENTA ? для ванни вилив поворотний Corso FE-2C152K | 7 921 грн. |
Змішувач Corso FE-2C152K (9679204) | 7 495 грн. |
Смеситель Corso FE-2C152K (9679204) FE-2C152K (9679204) | 7 017 грн. |
Змішувач Corso FE-2C152K (9679204) FE-2C152K (9679204) | 7 921 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →