Біти / торцеві голівки Black&Decker A7197
Фото 7 |
Black&Decker A7197 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker A7197
Усі ціни 12 →Набір бит BLACK+DECKER A7197 | 393 грн. |
Отвертка с набором прецизионных бит Black&Decker 7шт. (A7197) | 393 грн. |
Набір бит BLACK+DECKER A7197 | 393 грн. |
Набір біт BLACK + DECKER A7197 | 393 грн. |
Набор BLACK&DECKER A7197 биты, 7 предм. | 542 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →