Біти / торцеві голівки Black&Decker A7202
Black&Decker A7202 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker A7202
Усі ціни 11 →Набір біт та свердел BLACK+DECKER A7202 | 736 грн. |
Набор инструмента Black&Decker 1/4" 38ед. 6PT (A7202) | 736 грн. |
Набір біт та свердел BLACK+DECKER A7202 | 736 грн. |
Набір біт і свердел BLACK + DECKER A7202 | 736 грн. |
Набор BLACK&DECKER A7202 биты, головки 38 предм. A7202 | 736 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості біт / торцевих головок Black&Decker A7202:
- L = 25 мм: SL4, SL5, SL6, PH0, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3
- L = 50 мм: SL4, SL5, SL6, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3
- L = 75 мм: SL4, SL6, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3
РекомендуємоПорівняти в таблиці →