Біти / торцеві голівки Intertool ET-6023
Фото 5 |
Intertool ET-6023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6023
Усі ціни 14 →Набір торцевих головок із тріскачкою Intertool ET-6023 20шт | 5 499 грн. |
Профессиональный набор инструмента Intertool ET-6023 | 5 722 грн. |
Комплект інструментів професійний Intertool 20 предметів (ET-6023) | 6 299 грн. |
Intertool Intertool ET-6023 123519 | 6 999 грн. |
Профессиональный набор инструмента 3/4, 20 ед (гол. 19-50 мм) пластиковый | 6 999 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →