Дриль-шурупокрут Black&Decker BDCD8
Відео 1Фото 9 |
Black&Decker BDCD8 |
|
Легка багатофункціональна дриль-шупуповерт з акумуляторним живленням. Позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії, призначений для періодичного побутового застосування. Здатний стати надійним помічником для будь-якого домашнього умільця і DIY-ентузіаста, своїми руками виконує складальні, монтажно-демонтажні, будівельні і обробні роботи. На відміну від більш дорогих моделей зі змінним акумуляторним модулем, дриль-шурупокрут Black&Decker BDCD8 оснащена інтегрованої літій-іонною батареєю (1,5 Агод при напрузі 7,2 В) яка заряджається від зарядного пристрою з роз'ємом microUSB за 2,5 години.
Компактний колекторний двигун, що працює у зв'язці з довговічним планетарним редуктором, оснащеним термозміцнений сталевий зубчастою передачею, забезпечує крутний момент до 12 Нм, що перевершує можливості середньостатистичного чоловіка при використанні звичайного ручного інструменту. Ця модель здатна швидко загортати/відвертати шурупи, гвинти, саморізи та інші різьбові кріплення. Може свердлити невеликі отвори в твердих (сталь до 5 мм) і м'яких матеріалах (полімери, дерево до 20 мм). Є практичний перемикач реверса. Якісний безключовий патрон підтримує швидку зміну оснащення однією рукою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker BDCD8
Усі ціни 21 →Аккумуляторная дрель-шуруповерт Black&Decker (BDCD8) | 1 928 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний Black&Decker BDCD8 | 1 929 грн. |
Дриль-шурупокрут акумуляторний BLACK+DECKER BDCD8 | 1 928 грн. |
Дриль-шуруповерт акумуляторна BLACK + DECKER BDCD8 | 1 928 грн. |