Змішувач Blanco Carena-S Vario 521356
Відео 1Фото 17 |
Blanco Carena-S Vario 521356 |
|
У комплекті стабілізуюча пластина для підвищення стійкості змішувача при установці на мийку з нержавіючої сталі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Carena-S Vario 521356
Усі ціни 36 →Blanco Carena-S Vario Tartufo/Chrom (521376) | 15 800 грн. |
Blanco Carena-S Vario Silgranit-Look Wulkaniczny Szary Chrom 526930 | 16 687 грн. |
Blanco Carena-S Vario Tartufo/Chrom (521376) | 16 590 грн. |
Blanco Carena-S Vario Antracyt/Chrom (521358) | 15 800 грн. |
Blanco Carena-S Vario Silgranit-Look Czarny/Chrom (526172) | 13 840 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Варіанти поверхонь:
- 520767 — Хром
- 520983 - хром / перловий
- 520982 - хром / алюметаллік
- 520986 - хром / шампань
- 520980 - хром / антрацит
- 520984 - хром / білий
- 520987 - хром / сірий беж
- 520981 - хром / темна скеля
- 520985 - хром / жасмин
- 520988 - хром / кава
РекомендуємоПорівняти в таблиці →