Змішувач Blanco Evol-S Volume 525210
Відео 5Фото 11 |
Blanco Evol-S Volume 525210 |
|
Функція "мірної склянки" дає змогу відміряти задану кількість води за допомогою дозатора з круговою шкалою. Встановлений розсікач, що зменшує відкладення нальоту. Стабілізуюча пластина для збільшення стійкості змішувача.
Шланг висувного виливу в нейлоновій оплітці. Випускається у версії з важелем праворуч (арт. 525210 і 525211) і ліворуч (арт . 525212 і 525213).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Evol-S Volume 525210
Усі ціни 12 →Blanco Evol-S Volume 525210 | 29 960 грн. |
Blanco Evol-S 525213 | 44 608 грн. |
Blanco Evol-S Volume 525210 | 31 458 грн. |
Blanco Evol-S Volume Ultra Resist Chrom (525211) | 43 520 грн. |
Blanco Evol-S 525213 | 43 520 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Функція мірної склянки дозволяє відміряти строго певну кількість води завдяки точному дозатору з круговою шкалою
РекомендуємоПорівняти в таблиці →