Спальний мішок Bo-Camp Balwen (3605888)
Відео 1Фото 9 |
Bo-Camp Balwen |
|
Технологія Bo-Camp Two Sided дозволяє використовувати різні сторони мішка для різних температурних умов. Двостороння блискавка дозволяє застібати спальник як зсередини, так і ззовні.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bo-Camp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bo-Camp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bo-Camp Balwen
Усі ціни 16 →Спальный мешок Bo-Camp Balwen Cool/Warm Silver -4° Blue/Grey (3605888) | 3 973 грн. |
Спальний мішок Bo-Camp Balwen Cool/Warm Silver -4° Blue/Grey (3605888) DAS | 3 973 грн. |
Спальний мішок Bo-Camp Balwen Cool/Warm Silver -4° (3605888) | 3 973 грн. |
Спальный мешок Bo-Camp Balwen Cool/Warm Silver -4° Blue/Grey (3605888) DAS | 3 973 грн. |
Спальний мішок Bo-Camp Balwen Cool/Warm Silver -4° Blue/Grey (3605888) DAS | 3 973 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →