Спальний мішок Bo-Camp Uda (3605898)
Відео 1Фото 8 |
Bo-Camp Uda |
|
Технологія Bo-Camp Two Sided дозволяє використовувати різні сторони мішка для різних температурних умов. Двостороння блискавка дозволяє застібати спальник як зсередини, так і ззовні. Додатковий шар утеплювача у зоні ніг.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bo-Camp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bo-Camp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bo-Camp Uda
Усі ціни 15 →Спальный мешок Bo-Camp Uda Cool/Warm Golden -10° Red/Grey (3605898) | 2 989 грн. |
Спальний мішок Bo-Camp Uda Cool/Warm Golden -10° Red/Grey (3605898) DAS301 | 2 988 грн. |
Спальний мішок Bo-Camp Uda Cool/Warm Golden -10° (3605898) | 5 976 грн. |
Спальный мешок Bo-Camp Uda Cool/Warm Golden -10° Red/Grey (3605898) DAS301 | 2 988 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →