Спальний мішок Pinguin Blizzard Junior (2101.150)
Відео 1Фото 2 |
Pinguin Blizzard Junior |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Blizzard Junior
Усі ціни 25 →Спальный мешок Pinguin Blizzard Junior PFM (4/-1°C), 150 см - Blue (239553 | 3 315 грн. |
Спальний мішок Pinguin Blizzard Junior PFM 150 Left Zip, Blue PNG 239553 | 3 315 грн. |
Спальник-ковдра Pinguin Blizzard Junior PFM 150 2020 (Blue, Right Zip) (PN | 3 315 грн. |
Дитячий спальний мішок Pinguin Blizzard Junior PFM (4/-1°C), 150 см - Blue | 3 315 грн. |
Спальний мішок дитячий Pinguin Blizzard Junior PFM 150 2020 Blue Right Zip | 3 315 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →