Спальний мішок Bo-Camp Vendeen (3605880)
Відео 1Фото 11 |
Bo-Camp Vendeen 200x80 см, t 4 °C220x90 см, t 4 °C |
|
Технологія Bo-Camp Two Sided дозволяє використовувати різні сторони мішка для різних температурних умов. Двостороння блискавка дозволяє застібати спальник як зсередини, так і ззовні. Додатковий шар утеплювача у зоні ніг.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bo-Camp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bo-Camp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bo-Camp Vendeen
Усі ціни 17 →Спальный мешок Bo-Camp Vendeen Cool/Warm Silver -2° Blue/Grey (3605880) | 3 481 грн. |
Спальний мішок Bo-Camp Vendeen Cool/Warm Silver -2° Blue/Grey (3605880) DA | 3 480 грн. |
Спальний мішок Bo-Camp Vendeen Cool/Warm (3605880) | 3 480 грн. |
Спальный мешок Bo-Camp Vendeen Cool/Warm Silver -2° Blue/Grey (3605880) DA | 3 480 грн. |
Спальний мішок Bo-Camp Vendeen Cool/Warm Silver -2° Blue/Grey (3605880) DA | 3 480 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bo-Camp Vendeen
Ціни на Bo-Camp Vendeen |
---|---|---|---|---|
Bo-Camp Vendeen | від 3 202 грн. | 23 пропозиції | ||
Bo-Camp Vendeen XL | від 3 202 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →